Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чим корисне органо-мінеральне добриво Молібден Плюс від ТМ «ДоброДІЙ»?

Головним джерелом живлення рослин молібденом є ґрунт, і його доступність в значній мірі залежить від фізико-хімічних властивостей землі. Для прикладу, на кислих ґрунтах рухомість та засвоєння мікроелемента різко падає. І хоч, потреба рослин в молібдені є невисокою, та все ж таки, його роль в розвитку сільськогосподарських культур є досить значною.

Молібден виконує безліч важливих функцій, потрібних зростаючому рослинному організму: бере участь в процесі засвоєння азоту та в обміні білка, фосфору, є складовою частиною ферменту нітроредуктази, де, не без його участі, нітрати в рослинному організмі відновлюються до аміаку. Також, цей мікроелемент посилює інтенсивність фотосинтезу, впливає на синтез вітамінів та хлорофілу, а завдяки своїй здатності змінювати валентність, бере участь в окисно-відновних процесах, що відбуваються в рослині. Важливість молібдену виражається і в тому, що він є каталізатором фіксації азоту з повітря бульбочковими бактеріями, що особливо корисно для бобових культур.

Нестача ж цього елемента, несе за собою ряд негативних наслідків для рослинного організму. Це і накопичення великої кількості нітратів в рослині, і порушення нормального обміну речовин, росту та процесу її цвітіння. Листя набуває блідого забарвлення, а з часом, й взагалі темнішає та відмирає. Найбільш чутливими до нестачі молібдену є бобові культури, цитрусові, буряк та деякі представники родини Капустяних: цвітна та білоголова капуста, шпинат, салат, гірчиця та редиска.

Тому зважаючи на позитивний вплив молібдену, слід ретельно слідкувати за безперебійним молібденовим живленням рослин. А з дефіцитом такого важливого елемента, як молібден, добриво ДоброДІЙ Молібден Плюс допоможе з легкістю впоратись. Адже, продукт був розроблений для повноцінного живлення та профілактики культур, чутливих до недостатньої кількості даного елемента.

Органо-мінеральне добриво Молібден Плюс від ТМ «ДоброДІЙ» сприяє:

  • ефективній профілактиці та пригніченню захворювань, спричинених дефіцитом молібдену;
  • збільшенню врожайності рослин;
  • покращенню якісних показників сільськогосподарської продукції;
  • посиленню стійкості рослин до низьких температур та умов засухи.

Також, слід зауважити, що рідке органо-мінеральне добриво Молібден Плюс від ТМ «ДоброДІЙ» легко засвоюється рослинами та є зручним у транспортуванні.

© 2018-2021, Новости, информация, события и секреты Одессы.